Aryanic
صفحه اصلي > اخبار > اخبار گذشته 

اخبار > دومین کارگاه آمورشی رابطین استانی هسته گزینش کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی در جوار حرم ملکوتی امام رضا (ع) برگزار گردید.

 


  چاپ        ارسال به دوست

دومین کارگاه آمورشی رابطین استانی هسته گزینش کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی در جوار حرم ملکوتی امام رضا (ع) برگزار گردید.

این کارگاه آموزشی که با حضور بیش از 40 نفر از گزینشگران دانشگاه جامع علمی کاربردی از ساعت 8 صبح چهارشنبه مورخ 14/12/1392 آغاز گردید. پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران  در ابتدا آقای مهندس بدخشان مدیر محترم هسته گزینش کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن خوش آمدگویی به آقای مهندس ضرغام مدیر کل محترم دبیر خانه هیات مرکزی گزینش کارکنان. و آقای صیادی  مدرس محترم کارگاه آموزشی و حضار محترم ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص هسته گزینش کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی هدف از برگزاری این دوره آموزشی ارتقاء و تعالی سطح دانش و بینش تخصصی و مهارتی گزینشگران این دانشگاه برشمردند.

وی ضمن ارج نهادن به تلاش بی وفقه رابطین در سراسر کشور و حساسیت امر گزینش افزودند آرامش در دانشگاه ها باید توسط گزینش برقرار شود زیرا گزینشگران و رابطین گزینش محرم اسرار کارکنان در دانشگاه می باشد و در پایان از زحمات آنان قدرانی نمودند.

مديركل دبيرخانه ی هيأت مركزي گزينش وزارت علوم، تحقيقات و فنّاوري نیز در جمع گزينشگران دانشگاه به اهميت گزينش در نظام اسلامي اشاره كرد و گفت حفظ حرمت و كرامت کارکنان را جزء مواردي برشمرد كه گزينشگران بايد بيش از پيش مورد توجه قرار دهند.

مهندس محسن ضرغام، از آنجا كه گزينش کارکنان دانشگاه با کارمندان سروكار دارد و کارمندان با استاد و دانشجو و انسان هم موجودی پيچيده می باشد، از اين رو ضروري است كه گزينشگران اطلاعات خود را در همه ی زمينه ها افزايش دهند.

مديركل دبيرخانه ی هيأت مركزي گزينش وزارت علوم، تحقيقات و فنَاوري در بخش ديگري از سخنانش  نکاتی نیز در خصوص ماهیت گزینش و گزینشگری اظهار داشت همچنین ایشان از نحوه علملکرد هسته گزینش کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی ابراز خرسندی نمودند.

در ادامه آقای صیادی مدرس محترم کارگاه آموزشی، کلاس اصول پاسخگویی و اصول گزارش نویسی را در دو نوبت صبح وعصر روز اول کارگاه و صبح روز دوم را ارائه نمودند.

همچنین در پایان کارگاه آموزشی آقای مهندس بدخشان در جلسه پرسش و پاسخ به سوالات رابطین محترم واحد استانی پاسخ دادند

 


١٤:١٧ - ١٨ اسفند ١٣٩٢    /    عدد : ١٥١٠٣    /    تعداد نمایش : ٣٣٠