Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > چهارمین کارگاه آمورشی رابطین استانی هسته گزینش کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی از تاریخ 11/12/1394 لغایت 12/12/1394 در سالن جلسات ساختمان مرکزی برگزار گردید.

 


  چاپ        ارسال به دوست

چهارمین کارگاه آمورشی رابطین استانی هسته گزینش کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی در ساختمان مرکزی دانشگاه برگزار گردید.

چهارمین کارگاه آمورشی رابطین استانی هسته گزینش کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی از تاریخ 11/12/1394 لغایت 12/12/1394 در سالن جلسات ساختمان مرکزی برگزار گردید.

چهارمین کارگاه آمورشی رابطین استانی هسته گزینش کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی از تاریخ 11/12/1394 لغایت 12/12/1394 در سالن جلسات ساختمان مرکزی برگزار گردید.

 

این کارگاه آموزشی که با حضور بیش از 40 نفر از گزینشگران دانشگاه جامع علمی کاربردی از ساعت 8 صبح سه شنبه مورخ 11/12/1394 آغاز گردید. پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران  در ابتدا آقای مهندس بدخشان مدیر محترم هسته گزینش کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن خوش آمدگویی به حضار با ارائه توضیحاتی در خصوص هسته گزینش کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی، هدف از برگزاری این دوره را ضمن هم اندیشی و  هم افزایی، برگزاری 2 دوره آموزشی برشمردند.

وی ضمن ارج نهادن به تلاش بی وفقه رابطین در سراسر کشور و حساسیت امر گزینش از اینکه یکبار دیگر این افتخار را داشتند که در جمع گزینشگران دانشگاه باشند ابراز خرسندی نمودند و افزودند هم اکنون گزینش جایگاه خود را در دانشگاه پیدا کرده و انشالله بتواند در این مسیر موفق باشد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلیمن حاج آقای موسوی مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به تشریح و بیان آیات و احادیث با موضوع جایگاه و نقش گزینش در اسلام پرداختند.

همچنین آقای عباسی مدیر کل حوزه ریاست دانشگاه به نمایندگی از جناب آقای دکتر اخباری ضمن ارائه پیام رییس دانشگاه به ارائه توضیحاتی در این خصوص پرداختند.

پس از ارائه نقطه نظرات و بیان دیدگاه ها از سوی رابطین محترم، آقای دکتر سمواتی مدرس محترم کارگاه آموزشی، کلاس مهارتهای ارتباط جمعی را در دو نوبت صبح وعصر ارائه نمودند. و آقای ایثاری روز دوم را به مبحث کارگاه عملی تحقیق پرداختند.


همچنین در پایان کارگاه آموزشی ضمن جلسه پرسش و پاسخ با حضور مهندس بدخشان و نمایندگان معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع به پرسشهای رابطین پاسخ دادند.


١٥:١٥ - دوشنبه ١٧ اسفند ١٣٩٤    /    عدد : ٢٢٣٥٨    /    تعداد نمایش : ١٢٩٢